Třída 8.A

Organizace rozdávání výpisu z vysvědčení:

V pondělí 1.2. bude probíhat v 9:00 on-line třídnická hodina a v 10:00 vás budu očekávat v atriu školy, kde vám již fyzicky, předám výpisy z vysvědčení. Těším se, že vás zase uvidím:-) Vaše třídní:-)

Přejeme krásné Vánoce a pevné zdraví do roku 2021!

Máme rádi kočičky - sourozenci Jana a Tomáš přispěli, v rámci školní sbírky, na kočičí útulek. Děkujeme!

Nástěnka s vašimi výtvory jistě potěší oko každého... Krásný adventní čas všem!

Zase po dlouhé době ve škole:-) pracujeme na zimní výzdobě:-)

Milí žáci,

konečně se zase uvidíme v reálu a ne jen přes obrazovku na Teams:-) V pondělí 30.11. si vás vyzvednu u vstupu z atria školy v 7:55. Nezapomeňte si roušku (1 na tváři + 2 náhradní v sáčku) a trošku se i přioblečte, protože součástí vládního nařízení je i větrání tříd, které nebude již tak intenzivní jako v září, ve škole se samozřejmě topí a není našim cílem děti vymrazit, ale nařízení budeme respektovat. Těším se na vás.    Vaše třídní:-)

PAVUČINA

Besedy zaměřené na prevenci rizikových projevů chování proběhly 29.9. (Kouření a alkohol) a 7.10. (Image a charakter).

PAVUCINA8A1  PAVUCINA8A2  PAVUCINA8A3

Vítejte ve školním roce 2020/2021!