Třída 2.A

Rozvrh hodin 2019/2020

2.A 2

Nezapomeňte!
V pátek 7.února jdeme poprvé plavat. Musíte si přivstat - sraz je už v 6 40 hodin u školy. Aktovku i batůžek s sebou.

V tomto týdnu se uskutečnila výtvarná soutěž 2. tříd na téma " Paní Zima ". Porota to měla opravdu velmi těžké, protože
všichni se moc snažili. Nakonec vybrala 10 nejlepších prací. Blahopřejeme vítězům! Ještě nás čeká v tomto školním roce
pěvecká a recitační soutěž. Už nyní mohou žáci vybírat básničky a písničky.
IMG 6501

21.ledna jsme se zúčastnili výukového programu v OZO - Ozíci a Skládkoobr. Získali jsme mnoho nových poznatků o třídění
odpadů a také jsme si zasoutěžili. Bylo to prima.

IMG 6481

IMG 6494

Důležitá informace:

Ve 2. pololetí - od 7. února budeme v rámci tělesné výchovy každý pátek chodit do plavání. Je nutné, aby žáci měli platné lékařské doporučení. Prosím rodiče, aby si ho u dětského lékaře včas zajistili. Děkuji.

Tradiční vánoční jarmark i Zpívání na schodech jsme si všichni krásně užili.DSC 0650

DSC 0595

DSC 0412

5.12. jsme měli ve třídě návštěvu anděla, čertíka a Mikuláše.

DSC 0217

11.12.budeme mít ve třídě výukový program Ten vánoční čas. Určitě se dozvíme něco zajímavého o vánočních tradicích.Vstupné 50 Kč bude uhrazeno z vybraných peněz.

12.12.se uskuteční  Vánoční jarmark. Po jeho skončení bude tradiční Zpívání na schodech,tentokrát v atriu školy. Srdečně vás všechny zveme! Dejte, prosím, dětem zvoneček nebo rolničku.

IMG 6254

3.12. jsme byli v knihovně. Každý si našel něco zajímavého ke čtení.

IMG 6326