Třída 1.B

Bramborová výzva

V rámci VPv při distanční výuce jsme si dali malou bramborovou challenge :) a mnozí se s ní skvěle vyrovnali.

brambora 1

brambora 2

brambora 3

brambora4

adam brambory

Velká pochvala

Všechny děti musím moc pochválit ,že se umí už skvěle připojit k online výuce a docela se nám to líbí.

1.B online

Halloween trošku jinak

Letos se Den dýní a strašidel nekonal,tak jsme si aspoň nakreslili strašidelné obrázky.

I déšť si můžeme užít...

třeba ve výtvarce. Děti kreslily sebe v dešti.

dešt

dest2

Tělocvik

Když je venku příjemné podzimní sluníčko proč nevyměnit tělocvičnu za cvičení v lese na hřišti?

Tv

Co už umíme?

...4 nová písmenka, anglické přivítání a rozloučení, ale taky se seznamujeme s interaktivní tabulí a to nás opravdu moc baví:)

inter 1

interaktiv 2

Jak jsme malovali podzim "Kaštánky"

Otiskovali jsme listy a malovali kaštánky, abychom z nich potom SPOLEČNĚ mohli vytvořit velký obrázek na formát A1, který bude viset v jednom z klipů na Úmob Ostrava - Jih a zdobit zdejší chodby. Moc se nám to všem povedlo.

podzim 1

podzim 2

Turisťák

Turisťák pro žáky 1.- 4. třídy už běží a máme za sebou už i 1.výlet do Jeseníků.

výlet Jeseníky

kluci

Florbal

V rámci nabídky kroužků pro děti si mohli prvňáčci vyzkoušet i florbal.

Celé Česko čte dětem

cats

Tak už nám to začalo :)...jsme školáci !!!

1.BBBB

první den