Třída 1.B

Rozvrh hodin pro školní rok 2019/2020
1B 2

Collage 2020 02 07 19 56 05

Dnes jsme společnými silami zvládli skupinovou práci. V prvouce  jsme si obkreslili človíčka a doplnili k němu názvy částí lidského těla. Vše jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou 💥a zapojili se opravdu všichni.

Collage 2020 02 04 21 25 55

Milí rodiče,

gratuluji Vám i Vašim dětem k jejich prvnímu vysvědčení. Moc Vám děkuji za Vaši spolupráci, trpělivost, podporu dětí při cestě k samostatnosti a radosti z poznávání a učení se novému.

I v dalším pololetí nás čeká spousta nejen vzdělávacích akcí. Jako první se uskuteční hned v pátek 7. 2., bude Srdíčkový den. Děti mohou přijít v růžové, červené či fialové barvě nebo si mohou svůj oděv ozdobit srdíčky.

Lednoví oslavenci

lednoví oslavenci 1.B

Exkurze do OZO Ostrava, pondělí 20.1.2020

Formou příběhu a her se děti seznamovaly se správným tříděním odpadů. Všichni si odnesli nové vědomosti a malé dárečky :)

ozo3

ozo4

Vítám Vás v Novém roce. Přeji Vám i vašim dětem  pevné zdraví a hodně štěstí.

Můžeme se i letos těšit na spoustu aktivit.

Jako první bude exkurze do OZO. Dne 20.1. Exkurze zdarma, hradí se pouze doprava. Bližší info bude v  DM software.

Vánoční 1.B
1.B vánoční
Prosincová oslavenkyně :)
Peosinec oslava
Prosinec oslava2
Knihovnická lekce s Večerníčkem.
knihovna1
knihovna2
knihovna4
Mikulášská nadílka, i Čert a Anděl měli co sdělit našim dětem.
Mikuláš 1.B
 Mikuláš2 1.B