Předškoláci

INFORMACE K ZÁPISU DO 1. TŘÍD NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Dokumenty ke stažení:
Žádost o přijetí k základnímu vzděláván
Zápisový lístek
Žádost o odklad povinné školní docházky

Své dítě můžete zapsat k základnímu vzdělávání v naší škole ve dnech

1. 4. 2020 – 3. 4. 2020.

V těchto dnech můžete přihlásit své dítě jedním z následujících způsobů:

1. Formulář Žádost o přijetí Zápisový lístek si stáhněte, vyplňte, elektronicky podepište a společně s kopií rodného listu dítěte zašlete na mail:kosare@kosare.cz popřípadě můžete zaslat vyplněné žádosti do datové schránky školy: rzwvcv8.

2. Formulář Žádost o přijetí, Zápisový lístek stáhněte, vyplňte, podepište a společně s kopií rodného listu osobně odevzdejte ve škole.

3. V případě, že si nemáte možnost formuláře stáhnout a vytisknout, můžete si je vyzvednout ve vestibulu školy. Doma si je vyplňte, podepište a společně s kopií rodného listu dítěte osobně odevzdejte ve škole.

4. Využít online přihlášku na stránkách:  https://aplikace.dmsoftware.cz/SOL/PublicWeb/zskosare/KWE015_PrihlaskaZS.aspx#
rezervovat si termín osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy. Potvrzení data a času rezervace obdržíte na e-mail, který zadáte při rezervaci.

Vyplněné formuláře společně s kopií rodného listu dítěte můžete odevzdat na vrátnici školy ve dnech 1. 4. 2020 – 3. 4. 2020 v době od 8 do 10 hodin a od 14 do 16 hodin.

O přijetí či nepřijetí vás budeme informovat e-mailem nebo sms nejpozději do 8. 4. 2020.

Odklad povinné školní docházky
Pokud chcete požádat o odklad povinné školní docházky, je nutno vyplnit písemnou žádost a předložit doporučení dětského lékaře a pedagogicko - psychologické poradny nebo SPC. O odklad je nutné požádat nejpozději do 31. 5. 2020 po dohodě s ředitelkou školy.
Vzhledem k současné koronavirové pandemii nejspíš nebudou poradny schopny vaše dítě včas vyšetřit. Variantou je, že dítě do školy nastoupí a v průběhu prvního pololetí školního roku 2020/2021 dodatečně odložit povinnou školní docházku vašeho dítěte (dítě se může vrátit do MŠ).
Žádost o odklad lze nabídnout, ale z praktických důvodů vyřešíme dodatečným odkladem po začátku školního roku.
Rozhodnutí o přijetí budeme zasílat poštou.

Školička pro předškoláky  4.lekce

Dnes jsme rozeznávali tvary, počítali perníčky, hledali "jahůdky" a vybarvovali Jeníčka s Mařenkou. To vše s pohádkou O perníkové chaloupce .Třída zalitá odpoledním sluníčkem a šikovní předškoláčci.

školička 4444

školička 1111

školička44

Školička pro předškoláky 2.lekce

Už máme za sebou 2.lekci školičky pro předškoláky,

tentokrát s pohádkou O veliké řepě. Děti seřazovaly, stříhaly, lepily, ale také si známou pohádku zahrály.

O řepě

řepa 2

Školička pro předškoláky

V pondělí 3. února začala každoroční příprava pro naše budoucí prvňáčky...těšíme se na příště a další děti jsou vítány :)